Najlepsi projektanci, najbardziej ekskluzywne marki, dostępne dla Ciebie

O nas

Firma 3F Studio powstała w 1998 roku w Warszawie a jej pierwszy salon ekspozycyjny mieścił się u zbiegu ulic: Limanowskiego i Powsińskiej. We wrześniu 2007 roku został przeniesiony do nowej lokalizacji przy ul. Konwiktorskiej 7, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego. 3F Studio współpracuje ze studiami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz, obsługując zarówno klientów indywidualnych jak i projekty dla dużych firm. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, których pociąga uroda przedmiotów i fascynuje piękne wzornictwo.
W naszej pracy staramy się stworzyć i zaproponować jak najlepsze rozwiązania – zgodne z potrzebami, oczekiwaniami i upodobaniami klienta.Często najlepsze rozwiązania rodzą się bezpośrednio w naszym salonie, gdzie namiastkę naszej oferty można bezpośrednio zobaczyć i ocenić. Oprócz pomocy w doborze poszczególnych mebli oferujemy również stworzenie pełnej koncepcji stylistycznej danego wnętrza. Ponadto na życzenie klienta możemy dobrać odpowiednie biuro architektoniczne, które przygotuje całościowy projekt.
W naszym salonie oprócz ekspozycji meblowej dostępnych jest również wiele publikacji i wydawnictw branżowych. Pozwalają one bliżej poznać światowych producentów, ich produkty oraz zapoznać się z najnowszymi trendami, co niejednokrotnie ułatwia wybór i decyzję o zakupie. Wszystkich serdecznie zapraszamy do salonu 3F Studio, gdzie przy dobrej włoskiej kawie pomożemy Państwu urządzić wymarzoną przestrzeń.

Aktualności