Poprzedni produkt Następny produkt Next product

B&B Italia Sofa Harry

Harry-530 Harry-531 Harry-533 Harry-534

"Przez większość czasu projekt składa się z detali", powiedział Antonio Citterio, "głównie w przypadku mebli tapicerowanych, gdzie projektowanie stało się kwestią wrażliwości".

 Sofa Harry została nazwana na cześć Harry'ego Bertoi, jednego z wielkich mistrzów designu, zgodnie z decyzją Antonio Citterio, by konsekwentnie nazywać jego dzieła po znanych projektantach z przeszłości.

Produkt Harry został stworzony w 1995 roku po zmodyfikowaniu szczegółów. Ale pozwól projektantowi opowiedzieć tę historię. "Harry pojawił się po serii produktów związanych z tradycją, byłem przekonany, że ta rodzina sof nie trafia do gusta odbiorców, ponieważ czegoś brakowało, potrzebowała czegoś, co wciągnęłoby ją w nowoczesność. Jest to ważne, ponieważ nawet, jeśli nikt nie wie, że "Harry" to ten sam produkt z jednym zmodyfikowanym szczegółem: stopka aluminiowa.To drobny detal, który przenosi pewien rodzaj lekkości, który pozwolił nam zmienić podejście z produktu związanego z tradycją do zdecydowanie nowoczesnego produktu. Moje projekty to prawie proste szkice, które wyrażają pomysł, polegam na dialogu i opowiadaniu historii dla działu badań i rozwoju, aby stworzyć ostateczny produkt. "

Produkt marki B&B Italia.

Producent: B&B ITALIA

Parametry techniczne

KształtProsty
StylNowoczesny
Długość (cm)175

Pliki do pobrania

Dostępne kolory

  Po więcej informacji kliknij:

  Projektant

  Antonio Citterio
  Dowiedz się więcej

  Dostępność i cena

  Od 15569 PLN
  Po więcej informacji skontaktuj się z nami.